НАШІ ПОСЛУГИ

Ваше стоматологічне здоров’я важливе для нас! Тому ми пропонуємо комплексне лікування та профілактику захворювань зубів та ротової порожнини

Лікування карієсу

Вчасне лікування карієсу є запорукою не тільки збереження зуба міцним та здоровим, а також є важливим елементом профілактики важких захворювань у майбутньому.

Лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів рекомендується також при наявності запальних процесів навколо верхівок коренів зубів — періодонтитів.

Хірургічна стоматологія

У випадках, коли лікування неефективне і видалення зуба неминуче, стоматолог-хірург професійно, швидко та безболісно видалить необхідний зуб.

Дитяча стоматологія

Профілактика стоматологічних захворювань, лікування молочних і постійних зубіву дітей є запорукою міцного здоров’я дитини, збереження зубів та повноцінного життя в дорослому віці.

Рентген-діагностика

Завдяки наявності сучасного цифрового ретнгенівського апарату швидко й безпечно для організму людини ми проводимо діагностику поширених стоматологічних захворювань, складаємо індивідуальний план стоматологічного лікування та реабілітації.

Професійна гігієна ротової порожнини

Профілактики стоматологічних захворювань: карієсу та його ускладнень, захворювань тканин пародонту, галітозу, захворювань лор-органів та шлунково-кишкового тракту.

Художня реставрація

Створення та встановлення вінірів. Вініри — це цирконієві накладки, які кріпляться на передню частину зуба.

Красиві зуби — це ознака здорової та успішної людини. Використання фотополімерів люкс-класу та сучасних методик реставрації зубів для відновлення естетики, анатомії та функції зуба.

Ортодонтична стоматологія

Профілактика й лікування патологій прикусу, аномалій розташування зубів, що попереджує цілу низку можливих проблем з функціонуванням та здоров’ям і забезпечить повноцінний розвиток організму. 

Елайнери для вирівнювання зубів, які виготовляються індивідуально для пацієнта і повторюють форму його зубного ряду.

Зубне протезування

Відновлення цілості зубних рядів знімними та незнімними конструкціями після втрати зубів, усунення косметичного дефекту, повернення впевненості в собі та чарівної усмішки. Сучасні протези зручні, комфортні та анатомічні.

Імплантологія

Встановлення імплантів – це можливість відновити втрачений зуб, не зачіпаючи сусідні зуби. Імплантація — це процес вживлення в кістку щелепи імпланта, який формою нагадує гвинт і виступає аналогом кореня втраченого раніше зуба.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Подзвоніть нам зараз, щоб отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Дзвінки приймаються з 08:00 до 20:00 в будні або з 09:00 до 16:00 в суботу.

Посмішка мрії тепер може бути реальністю

Багато хто вважає, що стоматологічні послуги коштують надзвичайно дорого. Але якщо б це було правдою, нас повсюди б оточували люди з некрасивими зубами. Запишіться до нас на прийом, щоб упевнитися, що це зовсім не дорого, а головне – позбавляє та убезпечує від неприємного болю.